Vytisknout

Zámecký letní bál

Akce

Název akce:
Zámecký letní bál
Datum konání:
so, 15. červen 2019, 19:30 h
Místo konání:
Zámek Uherský Ostroh - Uherský Ostroh, Zlínský kraj
Kategorie:
Akce
Vytvořil:
Mgr. Ing. Lukáš Maršík

Popis

V sobotu 15. června 2019 od 19:30 se na nádvoří ostrožského zámku uskuteční Zámecký letní bál, který pořádá ostrožské fitness centrum Relax21. Partnery akce jsou město Uherský Ostroh, Racha kovo sport, Nutrend a Top centrum car Kyjov.

V rámci programu Zámeckého letního bálu je připraveno vystoupení dvanácti členného orchestru Stanislava Sládka s muzikálovou zpěvačkou Yvettou Blanarovičovou, která bude celou akci současně moderovat. Druhým pozvaným zpěvákem bude Martin Šafařík, účastník pěvecké soutěže Superstar. Na akci se představí také kouzelník Tomasiano, který se proslavil svou účastí v soutěži Československo má talent.

Cena vstupenky na Zámecký letní bál je 1.190 Kč. Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 5. dubna 2019, zakoupíte je na recepci ostrožského fitness centra Relax21. V ceně vstupenky je zahrnuta neomezená degustace sedmi druhů vín, českého piva, Aperolu Spritz, nealkoholické vody, kávy, ale také občerstvení v podobě zámeckých specialit, zmrzlin a jiných pochutin. Počet míst je omezen - vzhledem k omezeným prostorům zámeckého nádvoří bude v prodeji maximálně 250 kusů vstupenek.

Na akci bude povolen vstup pouze v plesovém dresscode a s vypnutým zvukem mobilního telefonu, aby průběh akce a vystoupení účastníků nic nerušilo.

Zámecký letní bál


Místo konání

Umístění:
Zámek Uherský Ostroh - Webové stránky
Ulice:
Zamecká 24
PSČ:
687 24
Město:
Uherský Ostroh
Kraj:
Zlínský kraj
Stát:
Czech Republic