Vytisknout

Imaginarium bratří Formanů na ostrožském zámku

Akce

Název akce:
Imaginarium bratří Formanů na ostrožském zámku
Datum konání:
út, 6. červen 2023 - ne, 3. září 2023
Místo konání:
Uherský Ostroh, Zlínský
Kategorie:
Akce
Vytvořil:
Mgr. Ing. Lukáš Maršík

Popis

Zámecká galerie v Uherském Ostrohu bude během hlavní turistické sezóny v termínu od úterý 6. června až do neděle 3. září 2023 hostit unikátní a originální výstavu z dílny bratří Formanů, která nese název Imaginarium.

Imaginarium je živou instalací, která přináší malým i velkým návštěvníkům autentický zážitek. Okouzlí je hravým i tajuplným divadelním a výtvarným světem a pozve na výpravu do světa tvůrčí fantazie. Jedná se současně o poctu představivosti, dovednosti a tvořivosti. Výstava bez velkých gest a zbytečných slov připomíná, že lidská fantazie je neomezená a že v tom, co lidé umí vytvořit vlastníma rukama, je krása a hodnota.

Na výstavě intenzivně spolupracovala pestrá skupina výtvarníků, která samotnou výstavu přizpůsobuje místu a prostorám, v nichž se expozice nachází. Imaginarium tak nabídne návštěvníkům mnohá překvapení, zajímavá zákoutí a dobrodružné příběhy zakleté v divadelních dekoracích, loutkách, fotografiích, hračkách, vynálezech i různých interaktivních předmětech.

Výstava Imaginarium bratří Formanů bude v Zámecké galerii na ostrožském zámku otevřena od úterý do neděle vždy v době od 9:00 do 12:00 a od 12:30 do 17:00. Vstupenky zakoupíte v ostrožském informačním centru. 

Vstupné na výstavu:

dospělí - 80 Kč

senioři nad 65 let - 70 Kč

děti a studenti - 50 Kč

rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti) - 200 Kč

 

Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek.

Imaginárium


Místo konání

Umístění:
Zámecká galerie Uherský Ostroh
Ulice:
Zámecká 24
PSČ:
687 24
Město:
Uherský Ostroh
Kraj:
Zlínský
Stát:
Czech Republic