Vytisknout

Jarní a letní bazárek

Akce

Název akce:
Jarní a letní bazárek
Datum konání:
so, 7. květen 2022, 14:00 h
Místo konání:
Zámek Uherský Ostroh - Uherský Ostroh, Zlínský kraj
Kategorie:
Akce
Vytvořil:
Bc. Klára Fabo

Popis

Opět se nám blíží termín tradičního jarního a letního bazárku, který se v letošním roce uskuteční v sobotu 7. května od 14.00 do 16.00 hodin na zámku v Uherském Ostrohu. Nakoupit zde můžete dětské i dámské oblečení, sportovní potřeby, hračky i drobné vybavení domácnosti.

Při ideálním počasí bude bazárek probíhat na parkovišti před zámkem, v případě nepříznivého počasí bude umístěn pod arkády na nádvoří zámku. Nemusíte se tedy bát, bazárek neohrozí ani nepřízeň počasí. Současně také proběhne pohádka Karkulka červená, která se odehraje v 15.00 v koncertním sále na zámku. Můžete tak nakupovat, zatímco se vaše ratolesti budou bavit.

V letošním roce jsme také vybrali spoustu oblečení z řad darů pro ukrajinské uprchlíky. To, které zbylo, nedojde vniveč. Jedná se o moc pěkné kousky, a to jak pro děti, tak pro dámy. Za symbolickou minimální částku si jej můžete zakoupit u označeného stánku. Finanční výtěžek z tohoto prodeje dál poputuje na pomoc Ukrajině. Jestli to bude ve formě nákupu potravin nebo bude částka zaslána organizacím, které pomoc zaštiťují, se uvidí podle aktuální situace.

blesarek jaro22


Místo konání

Umístění:
Zámek Uherský Ostroh - Webové stránky
Ulice:
Zamecká 24
PSČ:
687 24
Město:
Uherský Ostroh
Kraj:
Zlínský kraj
Stát:
Czech Republic